Podcast Geekosfera FM – Odcinek 6 – Na czasie – sierpień 2023

Geekosfera na czasie to comiesięczny cykl, w którym rozmawiamy o tym co aktualnie widzieliśmy, czytaliśmy czy graliśmy, czyli krótko mówiąc co tam u nas słychać. Rozmawiamy też o bieżących wydarzeniach dotyczących popkultury. Na zakończenie audycji spodziewajcie się natomiast zawsze jakiejś toplisty.

W pierwszym odcinku Geekosfera na czasie tematem przewodnim jest strajk scenarzystów i aktorów jaki aktualnie ma miejsce w Hollywood. O co w nim chodzi? czy postulaty protestujących są słuszne? Czy uda im się coś wynegocjować? Na te pytania spróbują odpowiedzieć Bartas i Wookie.

Toplista tym razem to 5 najlepszych seriali Star Trek. Na początek być może mało oryginalnie, ale liczymy w tej kwestii na Was. Zaproponujcie nam tematy toplisty, które byłyby dla nas wyzwaniem.

Na rozbiegówce, zwanej przez nas przewrotnie „rozchodniaczkiem” tym razem rozmawiamy między innymi o Oppenhemerze, Barbie, nowym Indianie Jonesie, trzecim sezonie Wiedźmina, Panu Samochodziku, Tajnej Inwazji, czy Tedzie Lasso.

Podcast Geekosfera FM – Odcinek 6 – Na czasie – sierpień 2023
Tagi: