Podcast Geekosfera FM – Odcinek 15 – Na czasie – październik 2023

Geekosfera na czasie to comiesięczny cykl, w którym rozmawiamy o tym, co aktualnie widzieliśmy, czytaliśmy czy graliśmy, czyli krótko mówiąc co tam u nas słychać. Rozmawiamy też o bieżących wydarzeniach dotyczących popkultury. Na zakończenie audycji spodziewajcie się natomiast zawsze jakiejś toplisty.

W trzecim odcinku Geekosfera na czasie porywamy się nieco z motyką na słońce i tematem przewodnim są ekranizacje książek. Jaki jest przepis na dobrą adaptację? Jakie są najgorsze ekranizacje? Jak Bartas i Wookie stworzyliby dobrą ekranizację? Na te wszystkie pytania staramy się odpowiedzieć w tej audycji.

Toplista znów związana z tematem odcinka, czyli 5 najlepszych ekranizacji książek. Tradycyjnie jesteśmy otwarci na propozycje na „Topki” jakie mamy zrobić.

W „Rozchodniaczku” natomiast rozmawiamy o serii John Wick, o najnowszym filmie science-fiction Twórca, polskim filmie Filip, Grze fortuny w reżyserii Guy’a Ritciego, fimowym Dungeons and Dragons. Wookie zagrał też w dwie bardzo ciekawie gry komputerowe: Chants of Sennaar i Cocoon.

Podcastu można też posłuchać na Apple Podcasts.

Podcast Geekosfera FM – Odcinek 15 – Na czasie – październik 2023
Tagi: