Podcast Geekosfera FM – Odcinek 21 – Na czasie – Ten o planszówkach

Geekosfera na czasie to comiesięczny cykl, w którym rozmawiamy o tym, co aktualnie widzieliśmy, czytaliśmy czy graliśmy, czyli krótko mówiąc co tam u nas słychać. Rozmawiamy też o bieżących wydarzeniach dotyczących popkultury. Na zakończenie audycji spodziewajcie się natomiast zawsze jakiejś toplisty.

Czwarty odcinek Geekosfera na czasie jest głównie poświęcony grom planszowym, a więc czymś, co jest ogromnym hobby redaktora Wookiego. Battlestar Galactica, Eclipse czy Terraformacja Marsa to tytuły, obok których nie można przejść obojętnie. Choć Eksplodujące Kotki też mają swój urok… Topka tego odcinka zawiera tytuły planszówek, które nasi redaktorzy cenią sobie najbardziej, i które z czystym sumieniem mogą polecić każdemu.

W „Rozchodniaczku” działo się dużo. Mówimy o Marvels, czyli ostatnim potworku ze stajni Marvel Cinematic Universe, jest też kilka słów o netflixowym Znachorze, który zaskoczył. Rozmawiamy też o najnowszym sezonie Ricka i Morty’ego, który lekko zawodzi oraz spin-offie The Boys czyli Gen V, o którym mamy nieco odmienne zdanie. Bartas oglądał za to trzecią serię Belfra i drugą odsłonę Lokiego, a Wookie poszedł w animacje i zachwyca się mniej znanymi, ale wartymi uwagi Scavengers Reign oraz Blue Eye Samurai. Nie mogliśmy też nie powiedzieć czegoś na temat The Killer, czyli świeżutkiego Finchera. Oczywiście to nie wszystkie tematy „Rozchodniaczka”, aby dowiedzieć się, co tam jeszcze mieliśmy w ostatnim miesiącu na tapecie musicie po prostu posłuchać podcastu.

Animowany spinoff, którego Wookie nie mógł sobie przypomnieć, to oczywiście The Boys Presents: Diabolical. 😉

Podcastu można też posłuchać na Apple Podcasts.

Podcast Geekosfera FM – Odcinek 21 – Na czasie – Ten o planszówkach
Tagi: