Nadchodzi Pyrkon 2024

Pyrkon to jeden z największych festiwali fantastyki w Europie, na którym każdy miłośnik gier, filmów, komiksów czy literatury znajdzie coś dla siebie. Pasjonujące wykłady, sesje gier, wystawy i fantastyczne wioski to tylko część z tego, co może się spodobać uczestnikom. Atrakcjami są również spotkania z cenionymi twórcami, pisarzami i aktorami – w tym roku gwiazdami festiwalu będą zdecydowanie Miranda Otto i Bruce Boxleitner, ale to nie jedyni interesujący goście. Lista jest bardzo długa.

Pyrkon 2023 - Staszek i jego modele

Redakcja Geekosfery jest częścią tego zjawiska od wielu lat. Niektórzy z nas zaczynali swoją przygodę jeszcze w 1999 roku, gdy spotkanie w poznańskim domu kultury „Słońce” jeszcze nie nazywało się tak, jak to dziś wszyscy myślą. 🙂 Wcześniej pojawialiśmy się pod innymi szyldami, ale jako Geekosferę mogliście nas tam spotkać w 2022 i w 2023 roku, o czym mogliście już przeczytać na łamach naszego portalu. A od zeszłego roku zaczęliśmy nawet gonić ludzi z mikrofonem… 😉

Dla nas jest to wspaniała okazja do tego, aby poznać Was – ludzi podobnie jak my kochających popkulturę. Na Pyrkonie możemy porozmawiać o tym, co nam się podobało i pomarudzić na to, co podobało się mniej. Chętnie wymienimy doświadczenia przy szlachetnych trunkach z nowymi przyjaciółmi i starymi znajomymi.

Pyrkon 2023 - Maskarada przyciąga tłumy

Zapraszamy na Pyrkon, który w tym roku odbędzie się na Międzynarodowych Targach Poznańskich w dniach 14-16 czerwca. Pamiętajcie! Obecność obowiązkowa!

Nadchodzi Pyrkon 2024
Tagi: